NADCHODZĄCE KURSY

business-business-1238318

22
Lut
W CZASIE SZKOLENIA DOWIECIE SIĘ : jak zinwentaryzować czynności przetwarzania jak zdefiniować ryzyko przetwarzania danych jakie zmienne mają wpływ na ryzyko jakie poziomy ryzyka wynikają z rozporządzenia ogólnego jak pracować z ryzykiem jak oszacować ryzyko jak wykorzystać środki techniczne i organizacyjne...
05
Mar
Warsztaty na Inspektora Danych Osobowych
9:00 AM - 2:00 AM
Jelenia Góra, ul.Wiejska 24 a
light-828547

Szkolenia

Skorzystaj z naszej oferty szkoleń jednodniowych

zobacz listę szkoleń
workplace-1245776

Kursy

Zobacz na nasze propozycje kursów podnoszących Twoje kwalifikacje zawodowe.

przejdź do kursów
FreeGreatPicture.com-26285-cooperation-handshake

Doradztwo

Skorzystaj z usług naszych doradców podatkowych, radców prawnych, biegłych rewidentów, kadrowców i księgowych. Ich wiedza i doświadczenie to gwarancja bezpiecznego rozwoju Twojej firmy.

zobacz ofertę

O nas

Szanowni Państwo nasza firma z sukcesem przeszła czasochłonną procedurę akredytacyjną Polskiej Izby Firm Szkoleniowych i uzyskała wpis do BAZY USŁUG ROZWOJOWYCH dzięki posiadaniu Znaku Jakości SUS 2.0. Jesteśmy w bazie prowadzonej przez PARP. pod linkiem https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/search?SearchFilterView[podmiot_id]=13089 . Dzięki temu, na nasze szkolenia mogą Państwo otrzymać dofinansowanie NAWET W WYSOKOŚCI 80%. „ Jeśli jesteś mikro, małym lub średnim przedsiębiorcą możesz wystąpić o dofinansowanie wybranego przez siebie szkolenia B&K z funduszy europejskich. Skontaktuj się z Nami a poprowadzimy Cię przez ścieżkę pozyskania dotacji, dobierzemy odpowiednie szkolenia, skontaktujemy z właściwym Operatorem z którym podpisuje się umowę na danym terenie.” Znajdź interesujące Cię szkolenie i już dziś rozpocznij procedurę, pula środków przeznaczonych na ten projekt codziennie się kurczy. Jesteśmy grupą osób z pasją, które postanowiły zawalczyć o Was na rynku szkoleń i doradztwa. Chcemy udowodnić, że szkolenia nie muszą być drogie aby były dobre, za to muszą być na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym i to chcemy Państwu zaprezentować. Osoby tworzące firmę jak i z nią współpracujące, cechuje profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie w branży szkoleniowej. Dla Was utworzyliśmy Niepubliczną Palcówkę Kształcenia Ustawicznego, aby pokazać, ze działamy według prawa i dla Was. Znajdziecie bardzo bogatą ofertę naszych szkoleń dla przedsiębiorców na stronie PARP https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/search?SearchFilterView[podmiot_id]=13089 aby tam się znaleźć uzyskaliśmy znak jakości SUS 2.0 Jesteśmy też na FB, gdzie serdecznie Was zapraszamy po różne przydatne informacje https://www.facebook.com/bkszkolenia/ Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać na czas naszą aktualną ofertę.
image-0
image-1
image-2
image-large-1
image-large-2
26miesięcy doświadczenia
2197uczestników
127zrealizowanych szkoleń
22wykładowców

Dlaczego my?

KREATYWNI

Cechuje nas nieszablonowe myślenie, dążymy do ciągłego doskonalenia jakości naszych usług.

DOŚWIADCZENI

Mamy umiejętności tworzenia nowych ścieżek, koncepcji i narzędzi rozwoju.

PROFESJONALNI

Nasz zespół budują wybitni eksperci i specjaliści.

UCZCIWI

Bo świat można zmieniać na lepsze.

Masz pytania?

Napisz do nas a z przyjemnością rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.