O nas - B&K Doradztwo i szkolenia dla biznesu Sp. z o.o.

Nasza misja

Jesteśmy grupą osób z pasją, które postanowiły zawalczyć o Was na rynku szkoleń i doradztwa.
Chcemy udowodnić, że szkolenia nie muszą być drogie aby były dobre, za to muszą być na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym i to chcemy Państwu zaprezentować.
Osoby tworzące firmę jak i z nią współpracujące, cechuje profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie w branży szkoleniowej. Wykładowcy, doradcy i trenerzy na co dzień pracują jako doradcy podatkowi, biegli rewidenci, księgowi, kadrowcy, prawnicy, informatycy i pracownicy administracji państwowej i samorządowej, są absolwentami renomowanych wyższych uczelni, a przede wszystkim doświadczonymi praktykami ze stażem w wielu firmach.
Zgromadziliśmy najlepszych a możecie to sprawdzić w naszej ofercie.
Oferujemy także kompleksowe doradztwo gospodarcze, które ma ułatwić naszym klientom rozwiązywanie problemów,, podejmowanie racjonalnych decyzji gospodarczych oraz redukcję ryzyka prowadzonej działalności.
Zapraszamy, zostańcie z nami, a my dołożymy wszelkich starań, abyście na naszych szkoleniach uzyskali oczekiwaną wiedzę i informacje potrzebne Wam do prawidłowego prowadzenia firm Waszych i Waszych klientów.

Rejestr Instytucji Szkoleniowych

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych nr 2.02/00002/2017 prowadzonego przez Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy. Oznacza to że, jako Instytucja szkoleniowa możemy uzyskać zlecenie finansowane ze środków publicznych na prowadzenie szkoleń dla bezrobotnych i poszukujących pracy.

CERTYFIKATY

Posiadamy znak jakości Polskiej Izby Firm Szkoleniowych SUS 2,0.

Znak został nam przyznany po pozytywnym przejściu akredytacji przez firmę DEKRA